Důležité upozornění:

Naše prodejna je momentálně uzavřena z důvodu celkové rekonstrukce obchodního domu KOTVA až do odvolání. Děkujeme za pochopení.

DIM

dim-logo

DIM je francouzská značka dámského a pánského spodního prádla, punčochového a ponožkového zboží. Všechny produkty jsou navrženy a vyvinuty ve Francii našimi módními návrháři a vlastním vývojovým týmem. Zároveň spoléháme na naši výrobu a logistické centrum na jihu Francie, které dodává do našeho lokálního distribučního centra

Značka DIM se poprvé objevila na trhu v roce 1953, kdy představila první punčochové kalhoty „na neděli“, francouzsky „dimanche“, a proto byla značka pojmenovaná zkrácením tohoto slova - DIM. V roce 1956 DIM představil první bezešvé punčochové kalhoty. Díky úspěchu punčochového zboží se značka rozhodla rozšířit nabídku o dámské prádlo, které bylo uvedeno na trh v roce 1975. Další výraznou novinkou v kolekci DIM, tentokrát v roce 1986, byly tehdy inovativní samodržící punčochy následované pánskou kolekcí představenou v roce 1987. Revoluční novinkou v dámském prádle byla pak podprsenka Body touch vyrobená z jednoho kusu látky a řezaná laserem, která byla veřejnosti představena v roce 2001. V roce 2012 byla značka DIM rozšířena o produkty v běžné kvalitě a provedení pro masový trh pod subbrandem DIM Basic a zároveň byla představena kolekce aktivního textilu DIAM´s Minceur vyrobená speciální technologií tvarující ženskou postavu.

Několik faktů o značce:
- DIM je značkou číslo 1 v dámském, pánském a punčochovém sortimentu ve Francii (v hodnotě)
- roční obrat je 346 milionů dolarů (07/2014 – 06/2015)
- celosvětově má 2 600 zaměstnanců
- celosvětově uznáno 66 patentů
- nepodpořená znalost značky ve Francii je 93% (punčochové zboží – duben 2015)
- prezentovaná ve 42 zemích světa

Proč DIM?
- 50 let odbornosti a inovací
- vedoucí značka ve Francii, nyní k dispozici na všech kontinentech světa
- široká nabídka vysoce kvalitních produktů
- očekávání je vytvořit skutečně mezinárodní značku
- specializované týmy na každý distribuční kanál