Důležité upozornění:

Naše prodejna je momentálně uzavřena z důvodu celkové rekonstrukce obchodního domu KOTVA až do odvolání. Děkujeme za pochopení.

FELINA

felina-logo

Mezinárodní společnost Felina je specialista na kvalitní dámské prádlo již od roku 1885. Specializuje se výhradně na dámské spodní prádlo, a proto může pružně reagovat na veškeré požadavky náročných zákaznic a trendy v oblasti módy. Společnost klade maximální důraz na perfektně padnoucí prádlo, výbornou kvalitu a elegantní střih do velikosti košíčku I. Každý rok představuje novou kolekci podprsenek, kalhotek, body, stahovacích kalhotek či korzetů. Značka Conturelle by Felina nabízí bohatou nabídku úžasných sérií. Toto dámské spodní prádlo je navržené pro moderní, mladistvé ženy, které hledají perfektní spojení smyslné optiky a vysokého komfortu nošení až do velkých velikostí. Spodní prádlo je vyráběno v souladu s aktuálními módními trendy a využívají se ty nejkvalitnější materiály.

Nová fashion barva - vodově modrá Nejprodávanější série PROVENCE - díky překrásné krajce. Perfektní poměr krajky u malých i velkých košíčků. Perfektní bezešvá podprsenka z paměťové pěny.

Ve vanilkové a noční modři nová NOS série INFINITY dodává díky Jacquard materiálu jednoduchou eleganci a krásný hladký vzhled. Tři různé formy podprsenky, které nabízejí dokonalé formování, dvojité muldování zajišťuje vynikající podporu.

Dvoubarevná - tónovaná krajka série SENTIMENTS je módní novinkou.
Nabízí tři střihová řešení podprsenek - klasické, balkonet a spacer. Balkonová podprsenka splňuje i nejnáročnější požadavky našich zákaznic - dokonalý střih i luxusní vzhled. Bezešvá spacer podprsenka zajišťuje dokonalé formování a vysokou funkčnost nošení. Zakončení kalhotek je hladké.

Série VIVA zůstane ve stálé kolekci ve vanilkové a černé, přibyla nová fashion barva - modrá.
Nejprodávanější střih podprsenka 805 a 818 - kosticová, díky překrásné krajce v horní polovině košíčku - perfektní poměr krajky u malých i velkých košíčků. Bezešvá podprsenka SPACER art. 806 a 818 osloví zákaznice, které preferuji hladké košíčky. Dekoltová podprsenka 804 a 818 - dokonale vyzní efekt výrazného černého motivu krajky na tělovém podložení. V nabídce máme tři střihová řešení kalhotek.

Ve vanilkové a noční modři.
Nová NOS série SYMPHONY dodává díky tónované vyšívané krajce opravdovou eleganci - krásný romantický vzhled. Dvě různé formy podprsenky, které nabízejí dokonalé formování. Bezkosticová podprsenka s novým střihovým řešením a hloubkou košíčků do F a G. Kosticová podprsenka s osvědčeným střihovým řešením nabízí rozšířenou velikostní řadu. Je zde i bezkosticové body se zpevněným předním dílem. Sérii doplňují kalhotky ve trojí variantě.

Stálá kolekce CHOICE v nové jednorázové barvě 528 - porcelánově růžová
Jemná barva obohatí naši úspěšnou kolekci. Oblíbená fazona 205 a 208 - kosticová podprsenka má opravdu jemné propracování vyšívaného tylu. Nabízíme též bezkosticovou podprsenku s dokonalým střihovým propracováním. Atraktivní je také SPACER - bezešvá podprsenka se zdobným ramínkem a velikostí do G. V porcelánově růžové je body se SPACER košíčkem. Do kompletu je možné volit ze dvou střihů kalhotek.