Důležité upozornění:

Naše prodejna je momentálně uzavřena z důvodu celkové rekonstrukce obchodního domu KOTVA až do odvolání. Děkujeme za pochopení.

SASSA

sassa-logo

Již více než 25 let oslovuje německá značka Sassa své zákaznice kvalitními výborně padnoucími modely spodního prádla. Sassa ve svých kolekcích využívá všechny přednosti moderních materiálů a společně s propracovanými střihy a důrazem na design nabízí vysoký komfort nošení.

V basicových kolekcích najdou zákaznice především osvědčené elegantní modely v základních barvách bílé, slonové kosti, tělové a černé

Sassa selection - jedinečná kolekce spojující módní trendy s požadavky na perfektní střih a komfort ve velkých velikostech (až do velikosti košíčků F), to vše za příznivé ceny.

Sassa fashion - čtyřikrát ročně jsou základní kolekce oživeny vysoce módními modely v sezónních trendových barvách. Kolekce Sassa fashion okouzlují zajímavými kombinacemi různorodých materiálů, výraznými potisky i jemnými krajkami. Nabídka uspokojí především mladší a módně zaměřené zákaznice.

Vítejte u Sassa